Koupelna v privátním letadle
Zdroj: https://blog.privatefly.com/private-jet-bathrooms

Koupelna v privátním letadle

V podobné cestě k prohlížení dům, v koupelně na soukromé letadlo je zdrojem velkého zájmu. A to může být někdy problém-maker, pokud jde o letadla, který si vybrat – a to jak pro kupující letadel a ty, kteří chtějí pronajmout soukromé tryskové.
Lineage 1000E_int_bathroom
V koupelně na palubě Lineage 1000E. Image: Embraer
Většina našich klientů mají zájem pochopit podrobnosti o tom, co zařízení mohou očekávat. Koupelny se mohou značně lišit od letadel, na letadla – z nouzového toalety na nejmenší lehkého letadla, na více koupelen a luxusní-jmenován sprchách na dlouhých trysek rozsah a letadlo konverzí.
potřeb klientů a touhy také značně lišit, zejména v závislosti na délce letu. Tak jsme odpovídaly našim klientům s nejlepší volbou pro ně.
G650 koupelna
V koupelně na palubě G650 dlouhé vzdálenosti trysky. Image: Gulfstream
Zde jsme se zaokrouhluje několik příkladů letadel a vzít podívat na každém ze svých sociálním zařízením – od těch základních Na velmi lehká proudová letadla, k nejvíce opulentní koupelny na obloze.
CITATION MUSTANG

V koupelně v Mustang je považována za „nouzová“ volba pouze.
Cessna je velmi populární Citation Mustang se používá rychlou volbu ‚aerotaxovou „až pro 4 osoby, obvykle pro lety 1-2 hodiny. Takže zatímco lehká letadla přece má záchod, nabízí omezený soukromí cestujících. Záchod, oficiálně známý jako nouzový nočníku „(a to z dobrého důvodu), se nachází mezi kokpitu a kabině pro cestující. Nejsou zde žádné dveře pro uzavření toalety – to prostě přijde s odnímatelným soukromí závěsem při používání.
Ale jak Mustang je jedním z nejvíce nákladově efektivní proudových letounů k dispozici, mnozí cestující jsou více než spokojeni s tímto krátkodobě letu. Další možnosti světlo tryskové jako je například Embraer Phenom 100 se nabízejí kompaktní, uzavřený záchod, ale na mírně vyšší charterové náklady. Podívejte se na podrobnější srovnání: Citation Mustang & Phenom 100 nos do nosu.

Learjet 75
Možnost koupelna 6-sedačky Learjet 75 je krok nahoru z lehkého proudového letadla kategorie. Nenápadný a výrazné WC se nachází v zadní části kabiny, které jsou odděleny plnostěnné dveře. Standardní vodovodní baterie je vybavena osvětleným kosmetickým zrcadlem, malé umyvadlo a věšáková lišta.
Navíc je toaleta je vybaven bezpečnostním pásem, které poskytují vzletu a přistání schopnosti pro další cestující, v případě potřeby.
CITATION XLS +
8-místná Citation XLS + je světově nejprodávanější soukromé tryskové letadlo a poskytuje cestujícím s vlastním a prostornou zadní záchodě.
Zatímco většina středně velké proudy mají vlastní toalety v zadní části letadla, větší velikost kabina XLS + umožňuje koupelna se použít i jako šatnou, což posílí její odvolání ve středně velkých proudových kategorii.

Koupelna v Citation XLS + je také šatna.
Boeing Business Jet (BBJ)
Luxus velká kabina BBJ (Boeing Business Jet) má ne jeden, ale dvě koupelny. konfigurace kabina se může lišit, ale tam je obvykle WC a sprchový kout k dispozici v polovině kabina a pro větší soukromí, další samostatné WC sprchový kout připojen k VIP ložnice v zadní části letadla.

BBJ nemá jednu, ale dvě koupelny na palubě – se sprchami.
BOMBARDIER GLOBAL EXPRESS
Bombardier Global Express (nové modely jsou známé jako Global 5000 nebo Global 6000) je známá pro své luxusní a prostorné interiéry, včetně VIP koupelny. Tam jsou obvykle dva, jeden přinejmenším se sprchovým koutem. Oprah Winfrey je hrdým majitelem Global, s upraveným interiérem, který zahrnuje značkové příslušenství v koupelně.
Koupelna FIT pro krále
V roce 1975, Elvis Presley dělal titulky tím, že koupí Convair 880, který byl velký stav nákupu v té době. Elvis přizpůsobit celý vnitřek trysky, ale byl skvěle zejména o koupelně, trval na tom, že součástí zlatý vanu a kohoutky.
Airbus A380
Velká dopravní letadla přeměněn na soukromé tryskáče jsou na velmi horním konci soukromé tryskové rozsahu – a to včetně jejich koupelny. Když přijde na tyto porce tryskami, přizpůsobení je král a téměř vše je možné.
Některé skvěle-luxusní soukromé tryskové koupelny jsou na palubě přizpůsobených Airbus A380, které jsou určeny pro prince Al-Waleed bin Talal.

Toto soukromé tryskové je navržen tak, aby 5 vlastní koupelnu, parní lázeň a turecké lázně.
Nejen to soukromé letadlo přijít s několika vlastními koupelnami (se sprchou) pro každou z pěti lůžkových apartmánech velikosti King na palubě, má také parní lázeň pro lázeňské procedury a mramorovou hotové tureckou lázeň k relaxaci během letu , Není divu, že tato přeměna Airbus letadlo stálo očekávaná 500 milionů $.