Qatar Airways bude mít privatní lety
Zdroj: https://www.forbes.com/sites/douggollan/2015/07/09/qatar-airways-doubles-down-on-private-jets/#43193b033d58

Qatar Airways bude mít privatní lety

Qatar Airways bylo ve zprávách v poslední době docela dost. To bylo vypuštění zákazníkem Airbusu A350. To válí svůj nový domov, state-of-the-art letiště v Dauhá, aby se lépe propojily své stále rostoucí globální síť. To oznámila plány na zvýšení lety do Severní Ameriky, včetně druhého denního letu do New Yorku. A pak samozřejmě, jeho upřímný CEO Akbar Al Baker byl v čele boje mezi ME3 vs. US3, přičemž American Airlines, United Airlines a Delta Air Lines obvinit Etihad Airways, Emirates a Qatar Airways z příjmu miliardové nezákonné vládě -funded dotace na financování jejich rozšíření a vysokou úroveň služeb. Na druhou stranu, ME3 obviňují na USA letecké of rovněž příjemci dotací, tvrdí, že poplatky jsou nesprávné, a pomocí konflikt na pokrytí-up na špatné služby dávají své zákazníky.

Nejnovější oznámení bylo, že dceřiná společnost Qatar výkonný provozovatel soukromých proudových letadel, se nyní rozšiřuje do řízení letadla. Podle tiskové zprávy, „Služba Qatar Executive poskytuje majitelům letadel s je přizpůsobena požadavkům každého jednotlivce, ale obecně zahrnuje péči o celé letového provozu, plánování výletu, a přidělení zkušených pilotů a letušek, a to až do organizování stravování a veškeré pozemní zařízení včetně tankování, hangáru parkování a čištění letadla v Dauhá i na celém světě. “
CEO Qatar Airways Akbar Al Baker poslední krok je zahájit řízení soukromými letadly na jeho výkonného dceřiné společnosti Qatar. / MIGUEL MEDINA (Credit: MIGUEL MEDINA / AFP / Getty Images)

Al Baker, který stojí také v čele až Business Jet divize této společnosti, řekl, ve verzi „Naše soukromé tryskové divize je nedílnou součástí skupiny Qatar Airways a se vyvinul do provozu světové úrovně podnikové letectví od jeho počátku v roce 2009. na rozdíl od naší úspěšné charterového podnikání, nyní jsme velmi potěšeni, že můžeme nabídnout služby řízení letadla na naši elitní klientelu a vidí značný potenciál trhu pro tento atraktivní nový obchodní letecké produktu. “

 

V současné době existuje osm Bombardier letadel včetně tří Challenger 605s, čtyři globální 5000S a globální XRS s dvěma uspořádání kabiny a kapacitou až pro 13 pasažérů, plus 40-sedadla Airbus A319, který je k dispozici také pro celosvětové charty pro větší skupiny , V loňském roce společnost oznámila nákup ve výši až 30 letadel z Gulfstream Aerospace Corp., včetně pevných objednávek a možnosti kombinace Gulfstream novou širokoúhlou kabině letadla, G500 a G600 a vlajkové lodi G650ER. První G650ER letadlo se očekává, že vstup Kataru Výkonný flotilu v posledním čtvrtletí roku 2015.
Překladač Google pro firmy:Translator ToolkitPřekladač webových stránekNástroj pro hledání nových trhů.

zdroj: https://www.forbes.com/sites/douggollan/2015/07/09/qatar-airways-doubles-down-on-private-jets/#43193b033d58