Soukromé letadlo Donalda Trumpa
Zdroj: https://www.forbes.com/sites/bishopjordan/2016/12/07/donald-trump-private-jet-photos/#3f44cfb31603

Soukromé letadlo Donalda Trumpa

Pokud existuje jedna věc, kterou můžeme všichni se shodují v asi Donald Trump, je to toto: je to není cizí luxus. Takže není žádným překvapením, že jeho soukromé letadlo, Boeing 757-200, který byl na zakázku vybavena pro splnění pana Trump náročné touhy, je trochu luxusnější než Jackie Chan je.

Přesto, navzdory svým over-the-top bohaté úprav, které kladou tradiční prvotřídní kabin, aby zahanbil, „Trump Force One“ – neoficiální název pro letadla – může být ve skutečnosti mnohem úspornější možnost než Air Force One, oficiální letadla určeného k přepravě prezidenta Spojených států.
Foto MANDEL Ngan / AFP / Getty Images

V květnu 2012 se Congressional Research Service oznámila, že náklady na provoz Air Force One je 179.750 $ za hodinu, což je číslo, které zahrnuje „paliva, letový spotřební materiál, skladiště opravy, letadlo generální opravy a generální opravy motoru.“ I když přesné údaje pro Trump Force One je hodinový provozní náklady jsou neznámé, což je standardní Boeing 757 je známo, že stát mezi $ 8,000- $ 13.000 za hodinu působit, což znamená, že hodinové náklady Trump je pravděpodobně klesat kolem 5-7% značkou náklady vynaložené Air Force One v. Není to úplně srovnávat jablka s jablky, vzhledem k tomu, že Air Force One je vybaven obranných systémů vojensko-grade, ale čísla jsou stále naprosto jasné: pokud Trump letí ve svém vlastním jet jako prezident, mohlo by to skutečně vést k některým významným úsporám peněz daňových poplatníků.

Ať se stane cokoliv, Trump Force One je stále podívaná sama o sobě. Nahlédněte do níže, nebo sledovat krátké prezentační video letadla zde.

zdroj: https://www.forbes.com/sites/bishopjordan/2016/12/07/donald-trump-private-jet-photos/#3f44cfb31603