Jak zabookovat last minute soukromý let

Soukromé letectví je nastaven tak, aby vyhovovaly potřebám poslední chvíli cestovatele, a více než polovina našich letů jsou vedeny jen s dodací lhůty za týden nebo méně (více viz dodací lhůta statistiky v našich čtvrtletní trendy zpráv).
Pokud to není pro vysoký profil události (například Super Bowl nebo filmovém festivalu v Cannes), tam je obvykle není potřeba, aby si příliš daleko dopředu. Letadla jsou obecně dostupné a neexistuje žádný významný cenový výhoda rezervaci velmi daleko dopředu, na rozdíl od letenek.
Citation XLS + vzlétnout
Ale někdy si zákazník bude navázat kontakt a chtít sundat co nejdříve – 12% našich letů jsou určeny pro zákazníky, kteří si i létají do 24 hodin, s některými, kteří chtějí vzít-off, jakmile jedna hodin později. Říkáme tomu „jít“ let.
Někdy to může být, protože klient letecká společnost let byl zrušen. V jiných případech se může jednat o lékařské pomoci nebo evakuaci letu, a náš tým jsou velmi zkušení v práci s nimi. Ale mnohokrát, klient jednoduše potřebuje nebo chce velmi rychle létat.
Protože máme přístup k síti více než 7000 globálním akreditované letadla, tam bude téměř vždy k dispozici letadla, a naše technologie nám umožňuje jim okamžitě identifikovat.
Náš tým je k dispozici 24 hodin denně a velmi slouží k pořádání letů velmi rychle na poslední chvíli – cesta PrivateFly funguje znamená, že můžeme dělat to mnohem rychleji než naši konkurenti.
Ale jak se na poslední chvíli soukromé tryskové letu uspořádány tak rychle? Zde je příklad toho, jak to funguje:
LAST MINUTE „Teď jdi“ letem z Ibizy do Londýna
Čas od dotazu
Místní čas
Co se děje teď?
0 minut 11:00 klienta v Ibiza odešle požadavek let prostřednictvím aplikace pro iPhone PrivateFly na rok Ibize do Londýna, odlétající ASAP.
1 minuta 11:01 Letový tým zavolá klientovi zpět během jedné minuty k ověření požadavku.
2 min 11:02 PrivateFly své technologické hroty letadel již na Ibize a v důsledku tam dorazit krátce. Naše technologie je integrován s plánovacím softwarem provozovatelů letadel a identifikuje nejlepší dostupné letadla.
10 minut 11:10 Klient obdrží aktualizaci a listy autem na krátké jízdy na provozovatele potravinářských podniků (soukromého terminálu) na letišti Ibiza, takže mohou být připraveni k nástupu do letadla, jakmile letadlo je připraveno.
12 minut 11:12 Šest letadel jsou k dispozici a citace jsou předloženy během 10 minut (někteří během několika sekund). Klient okamžitě vidí každou cenovou nabídku a zvolí nejvíce konkurenceschopnou letadlo, Citation Mustang. Letoun je již na cestě do Ibiza od letiště Nice, vzhledem k zemi v nejbližší době.
14 minut 11:14 Klient potvrzuje rezervaci, placení kreditní kartou. Cestující letěli s PrivateFly předtím, takže už máme o cestovní pas detaily, aby pre-jasné, bezpečnosti a imigrace, což šetří čas při vykládce.
40 minut 11:40 Letadlo přistálo na Ibize. Kapitán se představí klientovi v salonu FBO, zatímco letadlo je připraven k odjezdu. Letový plán je potvrzen s úřady, se slotem vzletové v 12:00 místního času.
50 minut 11:50 cestující nastupují přímo ke schodům letadla a oni nastoupí. Letoun je nyní připraven ke vzletu se všemi kontrolami kompletní.
1 hodina 12:00 Letadlo startuje z Ibizy, míří na sever do Londýn Luton. Náš letový tým působit jako prostředník mezi provozovatele potravinářských podniků v Lutonu, aby zajistil, že má auto čeká na druhém konci pro cestující, aby se rychle výjezd.
Take-off-RAF-Northolt
FAQS: last minute „Teď jdi“ soukromou Jet: Lety
Jak rychle může soukromé letadlo vzlétnout?
To však závisí na způsobu, ale během několika hodin, obvykle není problém, a mohou být uspořádány mnoha lety v průběhu jedné hodiny (viz výše uvedený příklad). Ve skutečnosti, naše záznam v PrivateFly 43 minut. Naše technologie znamená, že můžeme rychle identifikovat nejbližší dostupné letadla, při nejnižších cen za letu. A to rovněž modernizuje požadavky na papírování, pokud je rezervace potvrzena.
Mohu si obstarávat na palubě poslední chvíli letu?
Catering je jistě možné zařídit, a specifické požadavky mohou být ubytováni, ale může přidat další čas na přípravu, který byste mohli chtít, aby se zabránilo. Občerstvení a nápoje jsou k dispozici vždy a ve většině případů bude poskytována standardní VIP catering.
Proč je pas skenování nutné?
Skenování pas je nutné ověřit vaši totožnost z bezpečnostních důvodů. To je také užitečné pro zákazníky, kteří lze vymazat imigraci rychleji.
Můj letecká společnost let je zrušen, takže jsem si rezervovali soukromé tryskové letu místo. Jak se mohu dostat do soukromého terminálu na stejném letišti?
Náš tým vám zašle plné, jasné pokyny pro provozovatele potravinářských podniků (soukromé tryskové terminálu). U větších letišť, převody automobilů mohou být uspořádány v rámci webu.