Jak doklady/dokumenty potřebujete k letu s privatním letadlem
Zdroj: https://blog.privatefly.com/what-documentation-do-i-need-to-fly-by-private-jet

Jak doklady/dokumenty potřebujete k letu s privatním letadlem

Let v soukromém letadle je jiný zážitek k letu na letecké společnosti. Vše je navržen tak, aby vaše cesta, jak efektivní, rychlý a pohodlný jak je to možné.
To zahrnuje administrativní proces a pohyb přes letiště. Imigrační postupy, odvoz zavazadel nebo pet transport … Zde jsou odpovědi na některé otázky, noví zákazníci nám často kladou.
2731DAB600000578-3021237-image-a-1_1427884297683
Jakmile jsou tyto několik detailů vzít v úvahu, stačí se jen relaxovat a užívat si letu!
Jak daleko dopředu musím dorazit na letišti?
Nepotřebujete, aby se dospělo hodin předem při cestování soukromým letadlem. Některá letiště jsou rychlejší než ostatní při manipulaci s obchodní leteckou a čekací doba se může měnit, ale to trvá jen 5 až 30 minut od příjezdu na vás na palubu letadla.
Váš PrivateFly Flight poradce vám poskytne odhad času potřebného k dokončení formality v souladu s letištěm a letu.
Musím pas letět na soukromém letadle?
Britský passportThe odpověď zní ano – stejné požadavky imigrační existují pro soukromé lety proudových, jak pro lety leteckých společností, je to jen, že tento proces se cítí mnohem rychlejší a hladší.
Tak například, když letí na mezinárodní úrovni z Velké Británie nebo USA, bude vyžadován cestovní pas. Nebo jestli je to pro vnitrostátní lety, nebo trase mezi zeměmi schengenského prostoru v Evropě (které mají otevřené dohody o hranicích), autorizovaným formě identifikačního dokladu s fotografií jako je občanský průkaz nebo řidičský průkaz lze použít místo.
Musím vízum k letu soukromým letadlem?
Jako u každého obchodního letu, je důležité, že jsou splněny požadavky na imigrační pro vaši trasu a vaši národnost a postavení, kdy létání soukromým letadlem. To zahrnuje získání víza v případě potřeby.
Náš letový tým může pomoci poradí o pravděpodobných vízové ​​povinnosti letu. Budete muset zkontrolovat s orgány země původu při postupech požadovaných.
Budou mé dokumenty budou kontrolovány na letišti?
Když si své soukromé tryskové letu, bude Flight tým PrivateFly je požádat o kopii svého pasu (nebo ID) a víza (v případě potřeby) pro každý cestující přepravuje. Používá se jak PrivateFly a provozovatelem letadla vytvořit seznam cestujících. Jedná se o oficiální dokument, použitý imigrační služby, letové posádky a provozovatele potravinářských podniků.
Dassault FBO Paris Le Bourget
V závislosti na způsobu, informace o manifestu mohou být použity předem vyjasnit cestujících před letem, a nikoliv po příjezdu na letiště – což znamená, že tento proces je mnohem rychlejší a bezproblémové pro cestující.
Je to stále důležité, aby všichni cestující mají cestovní pas nebo jiný identifikátor s nimi, které budou kontrolovány zaměstnanci na provozovatele potravinářských podniků a proti manifestu – vám nebude moci nastoupit do letadla jinak. A na některých letištích bude imigrační služby provádět namátkové kontroly.
Je to naprosto v pořádku provést změnu na cestující v každém bodě až do odletu letadla (s výhradou maximálního užitečného zatížení letadla), ale je ještě zapotřebí stejný dokumentace pro všechny na poslední chvíli cestujících.
Bude moje zavazadla mají být kontrolovány před mým letem?
Stejně jako u komerčního letu, vaše zavazadla je obvykle skenován před palubě soukromé tryskové letu. Existují však žádné fronty – Dochází k tomu bez problémů a velmi rychle. Neexistují žádné dlouhé chodby se sejít na jeden – FBOs jsou navrženy tak, aby vaše cesta do letadla tak rychle, jak je to možné.

Některá letiště dokonce vám umožní obejít zavazadla skenování, u některých letů. Na letiště Cannes Mandelieu například cestující na palubu letadla do 15 tun (jako je například Citation XLS + nebo Learjet 70) může přímo přistupovat k jejich letadlo, aniž by procházel bezpečnosti, za předpokladu, že létat v rámci schengenského prostoru.
Musím si jízdenku pro soukromé letadlo za letu?
Soukromé lety proudové jsou lístek-free. Když si s PrivateFly, obdržíte itinerář detaily trasy, rezervace reference a všechny ostatní klíčové informace vztahující se k letu. To také obsahuje kontaktní údaje vaší posádky a počet ocas vašeho letadla. Máme také zahrnovat směr cesty k informacím o FBO a parkoviště.
Některá letiště mají další požadavky bezpečnosti zvané PPR (předchozího souhlasu Požadavek). Jedná se o jedinečné číslo, které identifikuje cestující při příjezdu.
Je můj pes nebo kočka potřebovat cestovní pas?
Domácí zvířata mohou cestovat se svými majiteli na soukromé tryskové letu, ale toto je předmětem mající potřebnou dokumentaci – včetně zvířecího pasu a imunizace záznamu. Měly by být také mikročip.