5 neobvyklých letů

Některé z našich lety jsou poměrně jednoduché případ transportu obchodní nebo rekreační cestujících z bodu A do bodu B tak rychle a hladce, jak je to možné (v průměru 4 cestující, abychom byli přesní, v souladu s naší čtvrtletní trendů zprávy). Ale jiní klienti budou volit vlastní letu kvůli neobvyklé požadavky -, které tvoří v letadle nebo jiný přepravní životaschopné.
To jsou některé z out-of-the-běžné lety chovají naši Flight tým ve střehu v minulém týdnu.
Kent MILAN s 5 CATS
Pořádání soukromých letů s domácími zvířaty není neobvyklé, že pro nás. Rostoucí počet našich klientů pro volný čas vzít svého psa nebo kočku s nimi, když oni létat. Na soukromém letu váš mazlíček může cestovat s vámi v kabině, a nikoli v podpalubí. Takže je to daleko méně stresující pro každého.
Ale to je docela neobvyklé, abychom měli víc než jednu nebo dvě zvířata na palubě jednoho letadla. V tomto případě to bylo pět cats.Kittens v kufru
Tento klient jel ze svého domova ve Velké Británii v Kentu, do své druhé majetku v Itálii. A když strávil celou zimu tam, jejich pět zájmovém chovu koček bylo přichází příliš.
Létání s tímto mnoho zvířat však vyžaduje nějaké extra admin a pečlivé plánování. Je důležité, aby se ujistil, každá kočka má správný pasem pro malá zvířata a dokumentace, a to je třeba zkontrolovat na letišti. Ale také jsme chtěli minimalizovat čekací dobu, stejně jako je to možné, aby kočky (a jejich majitelů) v klidu a šťastný.
Ale Rob, náš Active Lety manažer koordinuje každý detail s provozovatelem letadel a letištních týmy (a ujistil své oblíbené pamlsky kočky ‚čekali na palubě), takže všechno šlo perfektně předení-plánovat!
Kolik to bude stát podle soukromým letadlem?
Trasa: London Biggin Hill – Milan Linate (jedna cesta)
Letadla: Legacy 600 (13 míst)
Doba letu: 1 h 23 min
Cena: £ 15.600

Paříže do LYON S důvěrným údajům
Je to nejen živá zvířata, která potřebují šetrné zacházení. Další nedávný útěk zahrnoval přepravu některých vysoce důvěrných firemních dat, která potřebovala být přemístěna na jiné místo. Klienti byli v Paříži a cílem byl Lyon.
citace-xls +
S cílem snížit riziko, data byla uložena na více pevných disků, které potřebovaly, aby se dospělo ve třech oddělených vozidel na letišti, se zvýšenou bezpečnost po boku. A být řízen tak blízko, jak je to možné, aby kroky letadel.
Byly tam jen dva cestující na palubě, ale načasování byl kritický a logistiky byly složité. Několik vozidel bylo zapotřebí v Lyonu, se stejnými bezpečnostními aspekty pro přepravu data do jeho konečné polohy.
Kolik to bude stát podle soukromým letadlem?
Trasa: Paris Le Bourget – Lyon Bron (jedna cesta)
Letadla: Citation XLS (8 míst)
Doba letu: 46 minut
Cena: € 7100

LONDÝN do Litvy lékařská letová
Náš letový tým má rozsáhlé zkušenosti v pořádání nejrůznějších specializovanou dopravu, včetně evakuace ze zdravotních důvodů a letecké záchranné lety.
Tato zkušenost byla nedávno nutná, pokud klient požaduje okamžité záchranáře doprovod zpátky do jejich domova v Litvě po dopravní nehodě v severním Londýně.
air_ambulance650x433
Náš letový tým byl schopen rychle uspořádat na poslední chvíli letu, a doporučil specialista Learjet 45 na cestu. Úzce jsme s rodinou, provozovateli letadel a lékařských týmů, aby bylo zajištěno bezproblémové spojení s pozemními sanitky na obou koncích, a to všechno šlo tak hladce, jak je to možné.
Kolik to bude stát podle soukromým letadlem?
Trasa: Londýn Luton do Vilnius International
Letadla: Learjet 45
Doba letu: 2 hod 20 min
Cena: € 19900
NAPA TO LA S 2 krabičky z hroznů
Jsme zvyklí na práci s klienty, aby se zajistilo, že mají svůj preferovaný víno na palubě, ale ne tak často surovin.
Hrozny

Tento klient je výrobcem vína, se sídlem v Napa Valley v Kalifornii, a byl vyzván, v krátkém čase na událost v LA. Byla to příležitost předvést svou vinici a chtěl vzít dvě krabice svých nedávno sklizených hroznů s sebou na cestu.
Klient bude muset být zpátky v Napa ten večer, takže bylo potřeba stejný den zpáteční let. A když cestoval sám (bar hrozny), malé tryskové bylo víc než dost prostorný pro krátký let, a držel ve svém rozpočtu.
Kolik to bude stát podle soukromým letadlem?
Trasa: Napa County LA Van Nuys
Letadla: Embraer Phenom 100
Doba letu: 1 h 3 min
Cena: $ 5.900

CURYCH do Říma ve spěchu
Spousta našich klientů chcete rychle létat. Ve skutečnosti naše nejnovější Private Jet Charter Trends Zpráva ukazuje, že 11% kniha létat ve stejný den.
Embraer Phenom 100
Phenom 100. obrázku: Embraer
Ale tento let byl pro zvlášť časově lisované italského klienta. On vlastně má svůj vlastní soukromá letadla, kterou použil k letu z Říma do Curychu pár dní dříve. Ale jak posádka připravena k odletu zpět do Říma, byl identifikován technický problém se svým vlastním letadlem. Takže klient byl v ohrožení chybí důležitou schůzku v Římě méně než čtyři hodiny později.