Který privátní let je dobrý právě pro vás?
Zdroj: https://blog.privatefly.com/which-private-jet-is-right-for-me

Který privátní let je dobrý právě pro vás?

Když přijde na soukromými letadly, cestující jsou poškozeny na výběr. Existují stovky modelů různých soukromých letadel na trhu charterové letecké přepravy, v mnoha velikostech, aby se přizpůsobilo různým lety a styly. Takže si můžete být jisti, že je letadlo, aby vyhovoval vašim potřebám.
Zatímco někteří klienti přednost pohodlí a luxus, jiné se zaměřují na nákladovou efektivnost, rychlost a pohodlí. A faktory, jako je zavazadlového prostoru a doby letu rovněž vstoupí v platnost při výběru správného letadla pro vás.
Tak jak se vám rozhodnout, který typ soukromých letadel si vybrat?
Volba správného letadla může být skličující úkol a výběr správného letadla může být někdy složité rozhodnutí, s mnoha proměnnými. Takže naše 24-hodinovém letu tým je k dispozici pro radu kdykoliv.
Ale pomoci jej zúžit, vytvořili jsme následující diagram. Postupujte podle logické schéma níže se zjistilo, jaký typ trysky může být nejvhodnější pro vaše požadavky letů.
Vývojový diagram 2016-01_blog velikost
Což jet kategorie je nejvhodnější pro vaši cestu?
Vybrali jsme čtyři nejoblíbenější kategorie letadla a vzhledem k tomu, některé příklady letadel a ceny níže. Ale pro odborné poradenství a individuální cenovou nabídku pro jakékoliv globální itineráře kontaktovat náš letový tým na +44 1747 642 777.

| turbovrtulový | Very Light Jet | Medium Jet | Long Range Jet |
turbovrtulová letadla
Soukromý vrtule (také známý jako malá vrtule letadla) jsou nejekonomičtější volbou pro krátké výlety. S průměrnou cestovní rychlost 300 uzlů a non-stop rozmezí asi 1500 mil, jsou ideální pro kratší výlety na rozpočet. Mnozí také nabízejí pružnost a krátkou schopnost přistávací plochu, což znamená, že může pracovat dovnitř a ven ze vzdálených letišť.
Typy a ceny turbovrtulová letadla
Letiště Barra přistání
Zde jsou tři populární turbovrtulová letadla a jejich specifikace.
Letadlo
Sedadla
Rychlost
Rozsah
Beechcraft Super King Air BE300
8
226 kts
1500 nm
Cessna Caravan C208
9
171 kts
970 nm
BN2 ostrovan
8
160 kts
1000 nm
To je příklad letu cena za typické trasy na turboprop. Pro individuální odhad pro jakoukoli itineráře, použijte náš vyhledávání letů nebo se obraťte na naši Flight tým pro cenovou nabídku na telefonním čísle +44 1747 642 777.
Trasa: St Maarten Princess Juliana International – St Barts Airport (jedna cesta)
Letadla: BN2 ostrovan (8 míst)
Doba letu: 15 min
Cena: $ 1500
Objevte více turboprops
Velmi lehká / Malé JETS
Rychlejší než turboprops, malé nebo velmi lehké trysky (někdy označované jako VLJs), jsou ideální volbou pro krátké až mid-range město chmele pro 1-4 osob. S průměrnými cestovní rychlosti 400 uzlů a non-stop rozmezí asi 1700 mil, mohou dále a rychleji cestovat a přitom zachovat nákladovou efektivitu.
Velmi lehké / malé tryskové typy a ceny
cessna_mustang
Zde jsou tři populární světelné paprsky a jejich specifikace.
Letadlo
Sedadla
Rychlost
Rozsah
Citation Mustang
4
330 kts
1050 nm
Learjet 31
7
418 kts
1455 nm
Phenom 300
7
450 kts
1960 nm
Toto je příklad letu cena za typické trasy na světle trysky. Pro individuální odhad pro jakoukoli itineráře, použijte náš vyhledávání letů nebo se obraťte na naši Flight tým pro cenovou nabídku na telefonním čísle +44 1747 642 777.
Trasa: Paris Le Bourget – Ženeva (stejný den return)
Letadla: Citation Mustang
Doba letu: 55 min
Cena: € 4700
Objevte více malých / světle tryskami
STŘEDNÍ JETS
U letů trvajících dvě až čtyři hodiny, střední trysky jsou nejoblíbenější a nákladově efektivní alternativu. Křižování na průměrných rychlostí až 430 uzlů, střední trysky mají průměrnou dosah až 2000 mil.
Kromě toho, střední trysky poskytují větší komfort a větší zavazadlový kapacitu než malé tryskami, které poskytují větší flexibilitu a styl požadavků zákazníka.
Půltučný tryskové a ceny
Citation XLS
Zde jsou některé populární médium trysky a jejich specifikace.
Letadlo
Sedadla
Rychlost
Rozsah
Citation XLS
8
420 kts
1850 nm
Hawker 800 / 800XP
8
400 kts
2300 nm
Toto je příklad letu cena za typické trasy na středním proudem. Pro individuální odhad pro jakoukoli itineráře, použijte náš vyhledávání letů nebo se obraťte na naši Flight tým pro cenovou nabídku na telefonním čísle +44 1747 642 777.
Trasa: Londýn Luton – Marrakech Menara (2 noci return)
Letadla: Citation XLS
Doba letu: 3 hodiny 15 minut
Cena: £ 20.500
Objevte více středních trysek
Long Range JETS
Dlouhá řada jet optimálně kombinuje komfort, výkon a hospodárnost při delším letu – nebo u kratších letů pro klienty, kteří chtějí cestovat ve větší letadla. Cestovní rychlostí přes 450 uzlů a řadu non-stop přes 5000 mil, mohou tyto proudy spojit kontinenty, létání dál, rychleji a s větším prostoru v kabině a pohodlí.