Kdo jsou dnešní zákaznící využívající privátní lety?
Zdroj: https://blog.privatefly.com/who-is-todays-typical-private-jet-customer

Kdo jsou dnešní zákaznící využívající privátní lety?

Je tu spousta dohadů a stereotypů okolí, kteří letí soukromým letadlem, ale technologie PrivateFly se nás staví do pozice poskytnout opravdové řízené daty zákazníků poznatky o dnešním soukromé uživatele paprsku.
letiště-zákazníka, který letí
Byli jsme vyrábí naše čtvrtletní Private Jet Charter Trends zprávu za rok teď, takže v naší poslední zprávě jsme součástí demografické snímek, odrážející typické soukromé tryskové zákazníka za posledních 12 měsíců. Naše čtvrtletní zpráva je založena na naší rostoucí nálevce zákaznické objednávky, dotazování a vyhledávání letů údajů – máme nyní dostávají více než 200.000 unikátních návštěvníků webových stránek každý měsíc.
Některé z charakteristik typického soukromé uživatele tryskové může přijít jako překvapení pro ty, mimo odvětví, zejména popularita skromnějších malých trysek a krátkými lety na vzdálenost. Je tu víc crossover mezi profilem soukromého uživatele tryskové a cestujícím v letecké dopravě, než mnozí by mohl představit.
Cessna Citation Mustang
Typický soukromé tryskové zákazník zvolí „aerotaxovou ‚styl Citation Mustang. Obrázek: Cessna
Dnešní soukromé tryskové zákazník je řízen časově úsporné a pohodlí soukromé letecké dopravy, která sice dražší než letecké cestování, není výsadou A-seznamu celebrit nebo super-bohaté, cestování ve velkých i bohaté tryskami.
je soukromé tryskové cestování atypické produkty a vysoké výdaje klienti existují samozřejmě, ale jsou v menšině. Kritické množství soukromých uživatelů proudových jsou úspěšní podnikatelé vlastníci, rodiny nebo skupiny rádi zaplatí prémii pro lepší zážitek cestovního ruchu. A s koncem entry-level soukromého trhu tryskové stává stále více konkurenceschopnější, jedná se pravděpodobně stane ještě zjevnější v roce 2017.