Soukromá letadla: Kdo, co, kdy, kde a jak?

Existují dva odlišné obrazy soukromé tryskové cestování. Jedním z nich je pohled vidíme skrze Stránky Six a TMZ spolu s Kardashians nebo prohlížení Rich Kids of Instagram. To ukazuje svět plný drahé hračky, Dom, chůvy a doprovody. Na druhé straně je prezentována v průmyslu, který vykresluje soukromé letadlo jako nástroj účinnosti, které poskytují přístup ke vzdáleným letištích neprospívá komerčních letů, přináší ekonomický přínos komunitám, které by normálně mimo vyšlapané cesty.

Který to je?

PrivateFly, charta makléř sídlem ve Velké Británii, v poslední době sdílí některé interní data s Forbes.com, která dává snad širší pohled.

Zatímco obraz soukromé tryskové cestování je často muži v oblecích, první věc, která může překvapit, je, že 37 procent cestujících, které letělo byly ženy. Druhý číslo, které by mohly být trochu překvapením je průměrný věk osob byl 41 let, možná mladší než by mnoho lidí myslí. Asi 14 procent cestujících byly děti mladší než 16 Šest procent letů součástí domácích mazlíčků.
Čtvrtek je nejrušnější den pro soukromé lety proudových, zatímco 14 procent cestujících PrivateFly jsou pod 16. Průměrný věk je 41. (Foto úvěru by měl znít STR / AFP / Getty Images)

Příště se dostanete na komerčním letu s ostatními 150, berou na vědomí, průměrný počet cestujících na soukromé tryskové letu je 4.12. Nicméně, pokud budete potřebovat důvod šklebit, 46 procent z PrivateFly chartami byly na malých trysek, typicky sedací pět až osm lidí, a mohu vám říci z první ruky, budete mít více prostoru v pravidelném domácím první třídy sedadla. Výhodou je, že se vyhnete potíží dostat přes letiště, a v mnoha případech můžete řídit přímo na váš rovině. Totéž při přistání.

Pokud jde o dodací lhůta, 44 procent zákazníků provedení rezervace ve stejný den svého šetření, a 20 procent během dne. Celkově 90 procent rezervací byly provedeny během jednoho týdne šetření. Zajímavější může být, že 12 procent rezervací byly vyrobeny ve stejný den jako létání a 29 procent během dne. Nejrychlejší obrat byl 61 minut a 44 sekund. Ve stejné době, 43 procent rezervací byly pro lety více než osm dní později.

Doba pík pro létání je 11 hodin čtvrtky, a ve skutečnosti to je nejrušnější den v týdnu, což představuje 21 procent všech letů. Prodloužené víkendy nebo snad možná návratu z tvrdého týdne podnikání? Kromě toho 42 procent svých letů jsou pátek, sobotu a neděli. Nejpopulárnějšími destinacemi byly London, následuje Paříž a Las Vegas.

Kolik zákazníci tráví? Průměrný počet letů do cesty je 1,55, a to se liší podle typu soukromým letadlem byl objednán. Při vstupu byl jediný den návrat na čtyřsedačkové Embraer Phenom z Miami na Bahamy na $ 7.500. Patroni CHARTERING dalekonosnou trysku strávil $ 76500 na averge.

Jeden poslední bod: Téměř 40 procent rezervací začalo s hledáním pomocí tabletu nebo mobilním telefonu, pravděpodobně náznak, že dnes, a to i se spoustou PA a podpůrného personálu, Ultra High Net Worth jsou digitálně pohodlné.

zdroj: https://www.forbes.com/sites/douggollan/2016/05/14/private-jets-who-what-when-where-and-how/#108976c65862