HondaJet je dostupná pro soukromé lety
Zdroj: https://blog.privatefly.com/the-hondajet-is-now-available-for-charter

HondaJet je dostupná pro soukromé lety

Je to již více než 30 let ve výrobě, ale HondaJet se konečně začínají stále k dispozici pro soukromé charty, poprvé.
Honda je první vpád do výroby letadel, čistý list HondaJet HA-420 je velmi lehký Jet (VLJ), která se snaží otřást trh obchodní letecké dopravy vstupní úroveň. Letoun byl certifikován FAA právě před více než rokem, v prosinci 2015.
A následné dodávky více než 50 letadel zákazníkům po celém světě loni, některé z těchto letadel jsou nyní k dispozici pro soukromá charta. Jako první operátor nabízet HondaJet pro listině je v PrivateFly síti a má dva založený na jihozápadě USA, v Arizoně.
HondaJet k pronájmu
HondaJet je nyní k dispozici k pronájmu. Image: společnost Honda Aircraft
Ve srovnání se svými konkurenty VLJ kategorie, například Cessna Citation Mustang se a Embraer Phenom 100 je se HondaJet je rychlejší, lehčí a úspornější. To má 20% větší kabinu (což sedadel 4, ale může ubytovat až 6) a další zavazadla prostoru, a navíc to má rychlejší rychlost nad 420 KTS.
To je díky své inovativní konstrukci letadla, s Over-The-křídlo motorů, které se uvolnily více místa níže v kabině a zavazadlovém prostoru. To také snižuje odpor vzduchu – jen jedním z faktorů, který zvyšuje jeho účinnost paliva. Ostatní jsou její „přirozené laminární“ křídla; lehký trup; a na zakázku turbofan motor, Honda HF120. Honda říci, tyto vlastnosti v kombinaci povedou ke zlepšení o 25 až 30% v palivové účinnosti, ve srovnání se svými konkurenty.
Uvnitř HondaJet
Hondajet_interior
Obrázek: Honda Aircraft Company
HondaJet kabina poskytuje dostatek prostoru pro cestující, která nabízí uspořádání klubu sezení, což je velmi prostorný pro VLJ.
To má také malou vlastní koupelnu s WC, umyvadlem a dvěma střešními okny, na rozdíl od jiných VLJs který jednoduše oddíl nouzový záchod plocha pryč s oponou.
A HondaJet má zavazadlový prostor je mimořádně velký pro lehké letadlo. Zadní prostor je 57 kubických stop a pojme až 400 liber, a navíc má další 9 kubickou stopu zavazadlový prostor ve svém nose, který je schopen pro přepravu až 100 liber.
HondaJet flotila
Obrázek: Honda Aircraft Company
Jak Pronajměte si HondaJet
První dva k dispozici k pronájmu HondaJets jsou ve Spojených státech, založená z Phoenixu a Scottsdale, Arizona, a jsou k dispozici charterové přes PrivateFly. Bude nějakou dobu trvat, kritického množství HondaJet charterových letadel budou k dispozici po celém světě, a ceny přijde dolů, jak se to stane. Ale tyto počáteční letadlo bude mít zásadní novinku faktor a některé soukromé tryskové uživatelé budou mít zájem být mezi prvními, kteří létat v jednom.