Ze soukromého letadla ubytování airbnb
Zdroj: https://blog.privatefly.com/the-private-jet-that-puts-the-air-in-airbnb

Ze soukromého letadla ubytování airbnb

Mnoho soukromých trysky mají postele na palubě a dokonce i malé trysky určené pro kratší cesty mají polohovatelná sedadla, s prostorem pro ležet a odpočívat.
Ale pro AvGeeks, kteří žijí a dýchají letadla, příležitostný příležitost ke spánku během letu zdaleka nestačí. Takže naštěstí tam jsou jedinečné hotely a rekreační ubytování, které vám umožní spát v vyřazených soukromými letadly nebo jinými letadly, když nejsi ani ve vzduchu.
Pohled nemusí být zas až tak pestrá, ale zde jsou některé nové způsoby, jak dostat své jednodenní letectví fix – na zemi.
Exteriér The Jet Star. Image: Airbnb
Exteriér The Jet Star. Image: Airbnb
Tryskového STAR
Jet Star je přestavěný 1970 9-sedačková Lockheed Jetstar založená ve Walesu a je k dispozici k pronájmu jako rekreačního ubytování. Tento model byl jedním z prvních účelových business jetů vstoupit do služby, s fanoušky, včetně Elvise Presleyho a americký prezident Linden Johnson.
Tenhle je uzemněn a ztratil ji křídla, ale kromě toho, že zachovává mnoho originálních prvků, včetně baru.
Uvnitř Jet Star. Image: Airbnb
Uvnitř Jet Star. Image: Airbnb
V zadní části je ložnice s manželskou postelí a jedním lůžkem za kokpitem a další rozkládací pohovka, může spát až 4 osoby.
K dispozici je soukromá WC a tekoucí studenou vodou na palubě a teplé sprchy a další zařízení blízko. A kokpit byl přeměněn na herní ploše Xbox, s letovými hrami samozřejmě.
V ceně je, aby zůstali na palubě je od 99 £ za noc. Viz další informace o Jet hvězda na Airbnb.
Jumbo Stay Hotel Exteriér
Jumbo Stay je převeden 747 ve Stockholmu. Obrázek: Jumbo Stay Hostel
JUMBO Stay Hostel
Je-li větší letadlo je váš styl, Jumbo Stay Hostel ve Stockholmu, Švédsko je převeden Boeing 747-200. Letoun byl vyroben v roce 1976 a letěl pro Singapore Airlines, Pan Am a švédské letecké společnosti, Transjet.
Jumbo Stay Hotel_bedroom
Jumbo Stay nabízí patrová stylu a jedinečný luxusní kokpitu soupravu. Obrázek: Jumbo Stay Hostel
Poté, co byl vyřazen z provozu a rozprodány, Boeing kabina byl zbaven ze svých původních 450 míst a prostor přestavěn do 33-hotelovém pokoji, který se otevřel v roce 2009. Některé z pokojů jsou patrové stylu, ale jsou zde i další dva prostorné apartmány s vlastním sociálním zařízením.
V obývací části s palubními bar má obnovit křesly z původního letadla. A restaurace je otevřena pro veřejnost, takže můžete dokonce krok na palubě, pokud nejste rezervovat na jednu noc.
Jumbo Stay Hotel_bar
Společné prostory slouží restaurace a salonek. Obrázek: Jumbo Stay Hostel.
Tento 747 nedostane příliš osamělý, jak je to nachází jen 65 stop mimo letiště Stockholm-Arlanda, v blízkosti jeho stále létajících bratranců a viditelné z přistávací dráhy a letištních budov.
Ceny přicestoval Jumbo startu pobyt od okolo 45 € za osobu a noc, ve sdíleném palandou místnosti.
Hotel Costa Verde
Hotel Costa Verde_exterior
727 apartmá v hotelu Costa Verde dokonce nabízí zvýšené pohled džungle. Obrázek: Hotel Costa Verde
Součástí hotelu Costa Verde v Kostarice začal život jako 1965 Boeing 727 a suspendují 50 stop vysoko do džungle baldachýnem, tento úžasný a jedinečný Treehouse hotel ve stylu apartmá dokonce přichází s výhledem!
Letoun byl zachráněn od letiště v San José a pečlivě obnovena a zařízené s využitím místních obložením z týkového dřeva.
K dispozici jsou dvě prostorné, luxusní pokoje v apartmá trupu letadla (Hotel také nabízí bungalovy a ostatní místnosti v jiných budovách v blízkosti). Plus jídelna, terasa paluby postaven nad svými křídly nabízí unikátní místo pro vychutnat nápoje, večeře a džungle názory.
Hotel Costa Verde_bedroom
Hotel nabízí dva luxusní pokoje uvnitř letadla. Obrázek: Hotel Costa Verde
A pro milovníky romantických letectví, hotel je jedinečný a nezapomenutelný místo pro svatby.